GREEK FPS FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK FPS FORUM

Tο 1ο Ελληνικο forum για FPS games
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΚΑΝΟΝΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ
Πρόσφατα Θέματα
» Hello ladies and gents
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΚυρ 30 Αυγ - 10:58 από three_brothers1

» To club της 2ης κονσολας
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΤρι 16 Ιουν - 11:22 από NEKROTHAFTHS

» Χρόνια πολλά - Κορακοζώητοι
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΠεμ 23 Απρ - 19:48 από bikersplace1

» το club της 3ης κονσολας
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΤετ 22 Απρ - 10:28 από NEKROTHAFTHS

» XABOYZA????
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΣαβ 18 Απρ - 8:43 από bikersplace1

» Δειτε και αυτο
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΤετ 25 Φεβ - 4:25 από cobradrama

» KILL ZONE 2
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΤρι 24 Φεβ - 4:29 από cobradrama

» διαφωνια
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΠαρ 20 Φεβ - 6:01 από cobradrama

» Τεχνικα χαρακτηριστικα Ps4
Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΠαρ 20 Φεβ - 5:59 από cobradrama

Πλοήγηση
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
bikersplace online
pantelis kalakikos on Facebook
greek directory
Greek Directory
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Στρατός και...ανέσεις

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bikersplace1
GENERAL
GENERAL
bikersplace1


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 42
Location : BEHIND YOU
Reputation : 0
Points : 112
Registration date : 28/01/2009

Στρατός και...ανέσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στρατός και...ανέσεις   Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΠαρ 13 Φεβ - 12:47

Στρατός και...ανέσεις Helmet

Το χιούμορ κάποιου αμερικανού στρατιώτη στο Ιράκ, ερμηνεύτηκε ως έκκληση στοργής από τους γονείς των φαντάρων στις ΗΠΑ. Ειδικότερα, ανάμεσα στα διάφορα γράμματα που στέλνουν οι στρατιώτες στις οικογένειές τους, εντύπωση προκάλεσε το γράμμα ενός στρατιώτη, ο οποίος έγραφε στους γονείς του ότι όλα είναι καλά, εκτός από την υπερβολική ζέστη (εώς και 50 βαθμών) την οποία δύσκολα μπορεί να αντέξει κανείς. Ο στρατιώτης έγραφε, μεταξύ σοβαρού και αστείου, ότι καλά θα ήταν να διατίθετο ατομικό κλιματιστικό για κάθε στρατιώτη, προκειμένου να αντιμετωπίζει την αδυσώπητη ζέστη...
Οι γονείς του στρατιώτη πήραν μάλλον στα σοβαρά την πρόταση του γιου τους, με αποτέλεσμα να αποστείλουν στο Ιράκ 14 ατομικά κλιματιστικά. Μάλιστα, απευθύνθυκαν σε διάφορες οργανώσεις βετεράνων, για να τους βοηθήσουν στην "επιχείρηση: κλιματιστικό". Έτσι μέσα σε αρκετές ημέρες συγκέντρωσαν χρήματα για την αγορά περίπου 200 κλιματιστικών.
Μια άλλη άνεση αφορά ένα γυναικείο θέμα: τις σερβιέτες. Όταν οι γονείς των στρατιωτίνων έμαθαν ότι στο Ιράκ υπάρχει έλλειψη σερβιετών, απευθύνθηκαν σε διάφορες εταιρίες που τις παρασκευάζουν. Το αποτέλεσμα ήταν να αποσταλούν ολόκληρα φορτηγά με σερβιέτες στο Ιράκ.
Η διοίκηση του στρατού έδειξε κατανόηση για τα αιτήματα, ωστόσο επεσήμανε στους γονείς ότι ο εξοπλισμός που αποστέλλεται στο Ιράκ θα παραμείνει εκεί και δε θα τον πάρουν μαζί τους οι στρατιώτες που επιστρέφουν στην πατρίδα τους.
Εδώ αναρωτιέται κανείς: μόνο αυτό τους έλειψε; Δηλαδή, τα άλλα απαραίτητα τα έχουν: οδοντικό νήμα, αντιλιακό, σαμπουάν κατά της πιτυρίδας, αποσμητικό, ψάθες θαλάσσης; Πώς φεύγεις έτσι ανοργάνωτα στις διακοπές; Κάνε μια λίστα τελοσπάντων πριν φύγεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fpsforum-gr.forumgreek.com
cobradrama
Σκούπα, μάπα και καθάριζε
Σκούπα, μάπα και καθάριζε
cobradrama


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 45
Location : ΔΡΑΜΑ
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 31/01/2009

Στρατός και...ανέσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρατός και...ανέσεις   Στρατός και...ανέσεις Icon_minitimeΣαβ 14 Φεβ - 4:24

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!

ΕΔΩ ΣΤΟ ΙΡΑΚ ΠΕΡΝΑΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ,Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΤΟΥΦΕΚΙΣΟΥΝ,ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ.ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΣΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ NOVA ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ CHAMPIONS LEAQUE,ENA FERRARI 430,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΣΦΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ 3 ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΥΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

Ο ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΑΣ ΓΙΟΣ!!!!

ΥΓ.ΜΑΜΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΑΠΕΡ ΚΙΟΦΤΕΔΕΣ,ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ,ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Στρατός και...ανέσεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GREEK FPS FORUM :: OFF-TOPIC :: FUNNY NEWS-
Μετάβαση σε: